top of page

O-WOW MENU

       What  about cost?                   The big question. Yes absolutely it does cost more than the dry kibbles that is available in a bag.(only a little)  On average about $2.50 to $4.00 more a day. Like the old saying "you pay for what you get."  Kibbles  (dry pet food) is a broken product  and when  fed for long periods of time can  cause many of the health problems that you will pay for later in your pet's life. You will see the changes yourself within a few weeks after giving this natural diet a try. You most likly will see a lack of shedding, the shiny coat,  increased   in activity, and these are only the  EXTERNAL benefits that are obvious. More and more people are becoming aware that a few dollars a day is worth it for their pet to lead a healthy life.                                                                                             

 

HOW many  luxury items can you think of that most of us spend $2.50 to $4.00 a day on.                                                                                                                                                 COFFEE      SNACKS   

 

                    ALCOHOL

*ADVANTAGE  CHICKEN*   

hand-drawn-chicken-silhouette-illustrati

ADVANTAGE CHICKEN                      $120.00   40 lbs                         $64.80    20 lbs

IMG_0325.JPG

*ADVANTAGE BEEF/RABBIT*   

Image by Kuma Kum
bunny-outline-2018-16.jpg

ADVANTAGE BEEF / RABBIT              $176.00   40 lbs                       $95.04     20 lbs

*ADVANTAGE  CHICKEN/BEEF*   

hand-drawn-chicken-silhouette-illustrati
Image by Kuma Kum

ADVANTAGE CHICKEN / BEEF     $139.60   40 lbs                           $75.38     20 lbs

IMG_1183.llljpg.jpg

*ADVANTAGE RABBIT*   

bunny-outline-2018-16.jpg

*ADVANTAGE CHICKEN RABBIT*  

hand-drawn-chicken-silhouette-illustrati
bunny-outline-2018-16.jpg

ADVANTAGE RABBIT                    $182.00   40 lbs                            $98.28     20 lbs

ADVANTAGE CHICKEN / RABBIT    $145.60   40 lbs                              $78.62     20 lbs

*ADVANTAGE plus CHICKEN*

hand-drawn-chicken-silhouette-illustrati

*ADVANTAGE plus BEEF/RABBIT 

Image by Kuma Kum
bunny-outline-2018-16.jpg
IMG_0745.JPG

ADVANTAGE plus CHICKEN    $130.00   40 lbs                        $70.20     20 lbs

ADVANTAGE plus BEEF/ RABBIT   $182.00   40 lbs                         $98.28     20 lbs

*ADVANTAGE plus CHICKEN/BEEF 

hand-drawn-chicken-silhouette-illustrati
Image by Kuma Kum

*ADVANTAGE plus CHICKEN RABBIT*  

hand-drawn-chicken-silhouette-illustrati
bunny-outline-2018-16.jpg
img-2227_edited.jpg

ADVANTAGE plus CHICKEN/ BEEF   153.20   40 lbs                           $82.73   20 lbs

ADVANTAGE plus CHICKEN/ RABBIT   158.00   40 lbs                           $85.32   20 lbs

*ADVANTAGE plus RABBIT*   

bunny-outline-2018-16.jpg

ADVANTAGE plus RABBIT       190.00     40 lbs                           $103.20   20 lbs

*ADVANTAGE plus CHICKEN BEEF RABBIT   

hand-drawn-chicken-silhouette-illustrati
BOOTS
Image by Kuma Kum
bunny-outline-2018-16.jpg

ADVANTAGE plus CHICKEN/ BEEF/RABBIT                                     $166.00   40 lbs                                 $89.64     20 lbs

*BOOST 100 CHICKEN RABBIT*  

hand-drawn-chicken-silhouette-illustrati
bunny-outline-2018-16.jpg

BOOST 100  CHICKEN/ RABBIT   $81.00   20 lbs                           $43.74   10 lbs

* CUSTOM CHICKEN RABBIT*  

hand-drawn-chicken-silhouette-illustrati
bunny-outline-2018-16.jpg

CUSTOM CHICKEN / RABBIT   $156.00   40 lbs                                   $ 84.24    20 lbs

* CUSTOM BEEF RABBIT*  

Image by Kuma Kum
bunny-outline-2018-16.jpg

CUSTOM BEEF / RABBIT        $199.60   40 lbs                                  $107.78   20 lbs

* CUSTOM RABBIT*  

bunny-outline-2018-16.jpg

CUSTOM RABBIT                   $214.00   40 lbs                                   $115.56   20 lbs

IMG_1235lll.jpg
bottom of page